logo
  • Způsob vyplacení: převodem
  • Předčasné splacení půjčky zdarma
  • Maximální půjčka až 50 000 Kč
  • Půjčku lze vyřídit kompletně online
  • Půjčku lze vyřídit kompletně online
  • Předčasné splacení půjčky zdarma
  • Způsob vyplácení: převodem
  • Maximální půjčka až 50 000 Kč
  • Splatnost půjčky 1 až 30 dní
  • Nebankovní půjčka

Dovolujeme si Vás informovat, že společnost OPR-Finance (půjčka Everyday+) ukončila další poskytování spotřebitelských úvěrů. Nadále tedy není možné žádat o nové úvěry či provádět jakékoli výběry na základě již uzavřených smluv. V případě dotazů, prosím, kontaktujte pracovníky zákaznického centra na tel. čísle 22 888 69 69.

 

EverydayPlus poskytovala rychlé online půjčky. Byla to flexibilní úvěrová služba, která nabízela volně použitelný úvěrový limit až do výše 50 000 Kč bez ročního fixního poplatku nebo jiných skrytých nákladů. Výše minimální měsíční splátky je 20 % z dlužné částky. Uzavření smlouvy bylo zdarma.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Typ půjčky: Nebankovní půjčka
Bezúčelová půjčka: ano
Rozsah půjčky: 5 000 až 50 000 Kč
Splatnost půjčky: 1 až 30 dní
Úrok od: 20 %
Způsob poukázání peněz: převodem
Potřebné dokumenty: 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu
Občanství: ČR
Věková hranice: 21 až 66 let
První půjčka zdarma: ne
Půjčka pro zaměstnané: ano
Minimální příjem: ano
Potvrzení příjmu: ano
Kontrola registru: ano
Nutnost registrace:
Ručení:
Online vyřízení: ano
Předčasné splacení: ano
Poplatek za poskytnutní půjčky: ano
Bankovní účet: ano

Mám zájem o půjčku

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka  ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.

Oblíbené společnosti

© 2018-2023 GJ.cz Všechna práva vyhrazena.