obrázek

Jak se dostat ze začarovaného kruhu před výplatou

To, že jsou dny před výplatou nějak delší, zná mnoho z nás. Někdy je ale situace složitější a nám se skutečně peněz do výplaty nedostává. Většinou se to řeší jednoduše. Každého (dejme tomu osmého) dne měsíce navštívíme některého známého nebo příbuzného a vydlužíme si částku, kterou překleneme dobu do výplaty.

  • Je to v podstatě onen začarovaný kruh.
  • Vždy nám bude tato částka chybět.
  • Jak z toho ven?
  • Máme dvě možnosti.

1) Zajít za šéfem a požádat ho, aby nám přidal.

2) Kontaktovat některého nebankovního poskytovatele, který nám půjčí, abychom se konečně finančně srovnali.

  • Pravděpodobněji vyjde možnost číslo dvě.

Napadla vás otázka, proč právě nebankovní poskytovatel? Protože u banky byste se svou žádostí zřejmě neuspěli. Tam budou požadovat doložení příjmu a také čisté registry dlužníků. Pokud víte, že jedna z těchto záležitostí by mohla být váš problém, pak si rovnou ušetřete cestu. Nebankovní poskytovatelé mají podmínky nastavené naprosto jiným způsobem, a tak lze u nich uspět téměř v každém případě.

Vyřídit lze vše za čtvrt hodinky

Některé společnosti jsou natolik pružné, že dokáží vyřídit komplet celou půjčku už za patnáct minut. Jak je možné, že to jde tak rychle?

  • Většinou se jedná o úvěr, při jehož vyřízení odpadá zbytečné papírování.
  • Vše se vyplní on-line, včetně požadované částky.

Poté, co vyplníte kolonku s osobními údaji a výší měsíčního příjmu (a výdajů), dojde k bleskovému zhodnocení situace. Výsledek bývá oznámen mailem nebo SMS zprávou téměř okamžitě. Každého, kdo o této možnosti uvažuje, jistě napadne, kolik je možné tímto způsobem získat. Většinou se jedná o částky od pěti set korun až do padesáti tisíc. Vše je možné vyřídit internetovou cestou. A pokud už jste u společnosti úvěr měli a bez problémů ho splatili, pak bude stačit místo žádosti mnohde jen SMS. Vyřízení hotovo dříve, než si stihnete uvařit kávu.

Oblíbené společnosti

© 2018-2024 GJ.cz Všechna práva vyhrazena.