Rozsah půjčky: 1 000 až 15 000 Kč
Splatnost půjčky: 7 až 28 dní
Úrok od: 0 %

Společnost Kontext trande international s.r.o. je mateřskou společností Půjčky 7 a je registrována u Státního úřadu pro ochranu osobních údajů.

Pro plnění Vaší smlouvy o úvěru, musíte poskytnout osobní údaje, které požaduje Půjčka7 a které jsou nutné pro posouzení úvěruschopnosti, pro zjištění totožnosti dle zákonných norem. V případě neposkytnutí osobních údajů odmítne Půjčka7 uzavřít smlouvu o úvěru, protože nebude mít možnost posouzení Vaší úvěruschopnosti, popř. identitu.

Půjčka7 ujišťuje, že Vaše osobní údaje budou bezpečně chráněny v souladu se zákonem České republiky o právní ochraně osobních údajů a s požadavky dalších právních předpisů. Všichni pracovníci a zástupci společnosti Půjčka7 se zavazují a jsou povinní chránit veškeré Vaše osobní údaje. Půjčka7 disponuje odpovídajícími organizačními a technickými prostředky ochrany dat před náhodným, zneužitím, odhalením, pozměněním a před jakýmkoli jiným zneužitím.

 

Společnost disponuje oprávněním k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru podle § 10 zákona o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Tyto informace lze ověřit v Registru osob oprávněných v oblasti spotřebitelského úvěru k činnostem podle zákona o spotřebitelském úvěru provozovaným Českou národní bankou.

Sídlo společnosti

Kontex Trade International s.r.o., Na Okruhu 488/27, 142 00 Praha 4

Oblíbené společnosti

© 2018-2024 GJ.cz Všechna práva vyhrazena.