Rozsah půjčky: 2 500 až 80 000 Kč
Splatnost půjčky: 30 dní a více
Úrok od: 12.25 %
Rozsah půjčky: 2 500 až 50 000 Kč
Splatnost půjčky: 1 měsíc až neomezeně
Úrok od: 12.25 %

Známá úvěrová společnost Ferratum je součástí skupiny Ferratum Group. 

Skupina Ferratum Group byla v roce 2005 první společností, která začala v Evropě poskytovat mobilní mikropůjčky.

Nyní nás najdete ve 25 zemích, kde jsme pomohli již více než 2 mil. klientům a zaměstnáváme stovky finančních specialistů.

Náš slogan „More than money to everyone“ (Více než peníze pro všechny) je zároveň slibem - rychlé, jednoduché a bezpečné půjčky zákazníkům z celého světa, nezávisle na jejich bydlišti. Půjčky poskytujeme digitálně - přes internet a SMS - abychom zajistili nejvyšší možnou rychlost a přístup k penězům.

Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme důvěryhodnou společností, díky zodpovědným a transparentním službám, profesionálnímu a etickému chování, stejně tak, jako díky rychlým reakcím na potřeby našich zákazníků.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Zákazníci si vybírají bezpečnou půjčku od Ferratum Bank z mnoha důvodů. Využívají výhod bezpečnosti a profesionality banky - a užívají si rychlost, jednoduchost a otevřenost našich nekomplikovaných služeb. Ve většině případů půjčky schvalujeme během pár minut s minimální byrokracií. Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení. A v neposlední řadě tkví v odbornosti našich zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.

Sídlo společnosti

Ferratum Czech s.r.o., Pekařská 621, 155 00 Praha 5, Jinonice

Oblíbené společnosti

© 2018-2024 GJ.cz Všechna práva vyhrazena.