Rozsah půjčky: 1 000 až 20 000 Kč
Splatnost půjčky: až 30 dní
Úrok od: 0 %

COOL CREDIT, s.r.o. je ryze česká společnost, která se specializuje na malé nebankovní úvěry, zejména pak na mikropůjčky. SI když začala psát svůj příběh teprve v roce 2013, vypracovala se na jednoho z nejznámnějších poskytovatelů ve svém segmentu. Staví na vysoké rychlosti posuzování žádostí i vyplácení peněz, a jako jedna z mála nabízí mikropůjčku i o víkendu.

Jaké půjčky Cool Credit nabízí

Nabídku tvoří pouze dva nebankovní úvěry, které jsou vzhledem ke krátké splatnosti určeny výhradně k řešení malých nečekaných výdajů:

  • půjčka CoolCredit je novým klientům dostupná do 10 000 Kč se splatností až 30 dní, a vyplacena může být na jakýkoliv běžný účet ihned po podpisu smlouvy; dostupná je navíc i o víkendu a ve státní svátky, pakliže vaše banka přijímá okamžité platby
  • půjčka na splátky může dosahovat až 20 000 Kč a vrátíte ji ve 3 stejných splátkách; umožňuje tak rozložit i malé výdaje do několika úhrad, přičemž je vyplácena pouze ve všední dny

Komu jsou půjčky CoolCredit určeny

Společnost Coolcredit se zaměřuje pouze na malé úvěry, které jsou vhodné ke zvládnutí až několikatisícových výdajů (např. koupě chladničky, když chybí peníze před výplatou...), a zároveň je potřebujete co nejdříve. V žádném případě je nelze doporučit na dlouhodobé záležitosti. Splňovat je nutné:

  • pravidelný příjem, a to buď ze zaměstnání (HPP, zkrácený úvazek, DPČ, ale někdy lze uznat i DPP), podnikání, případně z jiného zdroje (výsluhový příspěvek, dividenda, příjmy z pronájmu nemovitostí apod.); dokládat ho není třeba, CoolCredit si příjem ověří přes bankovní účet
  • běžný účet vedený u jakékoliv české banky na vše jméno (chcete-li půjčku na účet ihned, zejména pak o víkendu, musí přijímat okamžité platby)
  • občanský průkaz, druhý doklad totožnosti CoolCredit nevyžaduje
  • aktuální telefonní číslo pro ověření některých údajů a e-mailovou adresu k zaslání smluvní dokumentace
  • negativní zápis v registrech dlužníků nemusí být překážkou, máte-li dnes své finance v pořádku (vyhodnocení je individuální)
  • věk alespoň 18 let, smlouvy o poskytnutí úvěru lze totiž uzavírat pouze s plnoletými žadateli

Historie společnosti CoolCredit v krátkosti

Za relativně krátkou dobu se přitom Coolcredit stal v tuzemsku spoměrně známým poskytovatelem nebankovních půjček. Působností se neomezuje pouze na Českou republiku, i když se stále jedná o její prioritní trh. Fintech projekty buduje také na Ukrajině a v Mexiku, kam přenáší své stěžejní hodnoty, a sice rychlost a transparentní přístup ke všemu klientům (i těm potencionálním).

Sídlo společnosti

COOL CREDIT, s.r.o., Na Příkopě 988/31, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Oblíbené společnosti

© 2018-2024 GJ.cz Všechna práva vyhrazena.