logo

Rozsah půjčky: 1 000 až 45 000 Kč
Splatnost půjčky: 7 dní až 12 měsíců
Úrok od: 0 %

BB Finance Czech s.r.o. je členem moderní mezinárodní skupiny BB Finance Group, která působí v oblasti finančních služeb od roku 2006 a je významným partnerem pro více než 300 tisíc spokojených zákazníků. Na českém trhu působí od roku 2012.

Společnost BB Finance Czech s. r. O. je držitelem licence Nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů, udělené Českou národní bankou. To dokládá naši transparentnost a kvalitu poskytovaných služeb.

Společnost BB Finance Czech s.r.o. je také registrována u Státního úřadu pro ochranu dat, jako zpracovatel a správce osobních údajů, číslo registrace: 00042792.

Zajišťujeme ochranu Vašich osobních údajů v souladu s platnou českou i evropskou legislativou. Disponujeme organizačními a technickými prostředky ochrany dat před jejich náhodným či neoprávněným zničením, odhalením, pozměněním a před jakýmkoli jiným zneužitím.

Naším posláním je poskytovat flexibilní finanční řešení vytvářené na míru podle přání a možností klienta. Půjčku do 45 tisíc korun můžete získat rychle a bez jakékoli námahy.

Vůči našim klientům se vždy chováme transparentně. Naše obchodní podmínky, úvěrová smlouva a seznam poplatků jsou zpřístupněné na našich stránkách, díky čemuž přesně víte, jaké jsou Vaše závazky plynoucí ze smlouvy a možné důsledky, které z neplnění těchto závazků vyplývají.

Sídlo společnosti

Oblíbené společnosti

© 2018-2023 GJ.cz Všechna práva vyhrazena.